Author: 4***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good and useful
Color: White | Size: T10
Price: 35kr
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Size | T10 |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 5W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 2000LM |
| SKU | sq25042885839606017 |
Overall Rating: 4.80/5
Author: 4***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good and useful
Color: White | Size: T10
Author: g***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Looks like the picture, like for support❤️
Color: White | Size: T10
Author: z***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good for price, thanks
Color: White | Size: T10
Author: v***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Super
Color: White | Size: T10